{f:translate(key: 'skiptomaincontent', extensionName: 'bootstrap_package')}

Blog

Nowoczesność to przede wszystkim funkcjonalność i komfort użytkowania. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom oraz coraz doskonalszym materiałom, nasze życie stale zmienia się na lepsze.

Czytaj więcej

Kominy wykonane ze stali cieszą się popularnością przede wszystkim ze względu na trwałość, dostępność i prostą konstrukcję. Są nie tylko łatwe w transporcie, ale również wyjątkowo proste do zamontowania. Wystarczy poświęcić im odrobinę uwagi, a będą nam służyć przez wiele lat.

Czytaj więcej

Straty energii cieplnej przez ściany budynku są w wielu przypadkach bardzo wysokie (najwyższe w domach wolnostojących). Z tego powodu stosuje się obecnie szereg technik polegających na dociepleniu ścian zewnętrznych w celu poprawy ich izolacji termicznej. Jednym z najczęściej wykorzystywanych w tym...

Czytaj więcej

Ocieplenie domu jest kwestią niewątpliwie ważną - przede wszystkim przez wzgląd na koszta, jakie wiążą się z ogrzewaniem. Jeśli bowiem budynek nie jest prawidłowo docieplony, naraża nas to na dodatkowe straty energii, a w związku z tym ponoszenie większych nakładów finansowych.

Czytaj więcej

Wraz z upływem czasu ściany tracą swój estetyczny wygląd – pojawiają się na nich mniejsze bądź większe rysy czy odrapania. Nierzadko pogarsza się również ogólna ich kondycja, a wtedy okazuje się, że konieczne jest podjęcie drobnych prac remontowych, takich jak uzupełnianie ubytków w tynku oraz...

Czytaj więcej